Ceglédinfo

SPORT

| Közélet | Közlemények | Belföld | Gazdaság | Kultúra | Kékfény | Helyi programok | Térségi programok |

20 bejegyzés ezen az oldalon

Sportlövészet: EB-ezüstök »

2019.06.14. 12:27 Lejár 2019.06.28. 23:59 [1097] [szok]
Sportlövészet: EB-ezüstök

Sikeresen szerepelt a Hollandiában megrendezett Steel Challenge (dinamikus sportlövész)  Európa-bajnokságon Kiss József.

Tóth Nikolett futamgyőzelmek a nemzetközi mezőnyben »

2019.06.13. 13:46 Lejár 2019.06.27. 23:59 [1091] [szok]
Tóth Nikolett futamgyőzelmek a nemzetközi mezőnyben

A hétvégén rendezték meg a Budapest Open Schulek Ágoston nemzetközi atlétikai versenyt ahol Ceglédről az ifjúsági korosztályban Tóth Nikolett versenyzett két számban is.

Kosárlabda NB II: Cegléd a bajnok

2019.06.13. 13:07 Lejár 2019.06.27. 23:59 [1082] [szok]

A Ceglédi KE a férfi kosárlabda NB II 2018-19-es bajnoka. A négyes döntőt idén Cegléden rendezték meg. A háromnapos Final Four mindegyik meccsén nyerni tudtak a hazaiak, a Pénzügyőr, a Soproni Tigrisek és a Szolnoki Olaj II. csapatai ellen is.

Forrás: ctv.hu

Fotó: Szokolai

Asztalitenisz: senior páros győzelem »

2019.06.13. 13:00 Lejár 2019.06.27. 23:59 [1080] [szok]
Asztalitenisz: senior páros győzelem

A második versenyén indult Gergye Zoltán a Seniorok között ahol remek páros partnerre lelt. Oroszki Viktorral a három csoportgyőzelem után az egyenes kieséses szakaszban sem találtak legyőzőre. A döntőbe jutás volt a legszorosabb ott 0:2-es hátrányból kellett fordítani a döntő játszma már sima volt. A döntőben e játszmát vesztettek.

Tenisz eredmények

2019.06.13. 12:54 Lejár 2019.06.27. 23:59 [1078] [szok]

Folytatta jó szereplését az Ász Tenisz Klub csapata. Eredmény: Mogyoród-Cegléd 2-4

Pontszerzők: Takács, Fekete, Kalocsai egyéniben, Illetve Takács-Fekete párosban.

A CVSE nyerte a Beck Péter emléktornát

2019.06.11. 16:58 Lejár 2019.06.25. 23:59 [1076] [szok]
Beck Péter Emléktorna - CVSE-győzelem (2019. 06. 09.)

A CVSE nyerte meg az idei Beck Péter emléktornát. Nyolc csapat részvételével rendezték meg az eseményt, immár 26. alkalommal. A ceglédi vízilabdasport felejthetetlen alakjára, a fiatalon, 35 éves korában elhunyt Beck Péterre emlékeznek az országos megmérettetéssel. Bővebben: ITT

Fotó: Kisfaludi

⇦ A képtár megtekintéséhez kattintson a kisképre!

Két arany, egy bronz a Cápák szezonzáró tornáján »

2019.06.10. 11:40 Lejár 2019.06.24. 23:59 [1072] [szok]
Két arany, egy bronz a Cápák szezonzáró tornáján

Hazai U12, U14 és serdülő tornával zárta a mérkőzés szezont a Ceglédi Kék Cápák SE. A három Cápa korosztály és a nyolc vendég csapat szombaton tizenegy meccset játszott a Gál József Sportcsarnokban. A ceglédi csapatok remekül szerepeltek. A serdülők és az U12 tornagyőztesként, az U14 pedig 3. helyen zárta a napot.

Tenisz: eddig hibátlanul »

2019.06.07. 10:17 Lejár 2019.06.21. 23:59 [1067] [szok]
(A kép illusztráció! / Forrás: cegledisport.hu)

Folytatta jó szereplését a ceglédi teniszcsapat a megyei l.osztályú bajnokságban.

Asztalitenisz: döntetlen a bajnok ellen »

2019.06.07. 10:04 Lejár 2019.06.21. 23:59 [1065] [szok]
(A kép illusztráció!)

Halasztott mérkőzést játszottak pénteken az asztaliteniszők a CVSE sportcsarnokban. A már bajnok Dunakeszi legjobbja nélkül érkezett de nálunk is volt hiányzó.

Keszthelyi Luca arany Portugáliából

2019.06.06. 14:40 Lejár 2019.06.20. 23:59 [1057] [szok]
Fotó: cegledisport.hu

Keszthelyi Luca a múltheti csütörtöki diákolimpiai bajnoki cím után szombaton már a Portugál Leiriában versenyzett hármasugrásban és utasította maga mögé az U16 korosztályban a mezőnyt. Luca komoly versenyben az 5. ugrásra 11,35 m-t ugrott hármasugrásban, amit a vetélytársak már nem tudtak űberelni így övé lett a nemzetközi verseny aranyérme.

Forrás: cegledisport.hu

CVSE Fit Kid sikerek »

2019.06.06. 14:31 Lejár 2019.06.20. 23:59 [1054] [szok]
CVSE Fit Kid sikerek

Május második felében a CVSE Fit Kid versenyzőire több megmérettetés is várt. Hódmezővásárhelyen három csapat is versenyzett, ahol aél az összetett bajnoki cím megszerzése volt. Duóink kicsit izgulva de szépen hajtották végre a megbeszélteket, így jól sikerült  gyakorlatok után hagyták el a színpadot. Legkisebb versenyzőink gyakorlatán is meglátszott az elmúlt hetek sok-sok edzése, gyakorlása.

Idén is népszerű volt a Testébresztő Fesztivál Cegléden

2019.06.06. 14:12 Lejár 2019.06.20. 23:59 [1051] [szok]
Szépkorúak Testébresztő Fesztiválja (2019. 06. 05.)

Dabasról, Budapestről, Tatabányáról és Szolnokról is érkeztek nyugdíjasok a Szépkorúak Testébresztő Fesztiváljára. A mára már országos hírű eseménynek idén is Cegléd adott otthont. Az esős időjárás miatt a Sportcsarnokban tartották a programok jelentős részét. A szépkorúak táncos, ügyességi, labdás és mozgáskoordinációs feladatokat próbálhattak ki, és ingyenes szűrővizsgálatokkal is készültek a szervezők.

3 Cápa korosztály tornája szombaton »

2019.06.06. 14:09 Lejár 2019.06.20. 23:59 [1050] [szok]
3 Cápa korosztály tornája szombaton

A nyári szünet kezdete előtt egy héttel, 8-án szombaton szezon záró tornát rendez a Ceglédi Kék Cápák Se a Gál József Sportcsarnokban. A résztvevő U12, U14 és serdülő korú 11 csapat mindegyike díjat kap, az első három helyezett gárda játékosai érmet is vihetnek majd haza, valamint különdíjban részesül mindhárom korosztály gólkirálynője, legjobb kapusa, a mezőny legjobb játékosa és a legjobb ceglédi játékos is.

11 ashihara karate érem Dunaszerdahelyről »

2019.06.05. 16:37 Lejár 2019.06.19. 23:59 [1042] [szok]

A Ceglédi Ashihara Karate Sportegyesület 11 versenyzővel részt vett, a Szlovák Nyílt Nemzetközi Kyokushin Karate Bajnokságon, Dunaszerdahely városában. A rutinos és első versenyes karatékák méltán képviselték városunkat, iskolájukat, valamint a Magyar Ashihara Karate Szövetséget. Négy ország több mint 100 harcosa küzdött, hogy el döntsék kié lesz a bajnoki cím a különböző korosztály és súlycsoportokban.

Általános iskolák úszóversenye

2019.06.05. 16:14 Lejár 2019.06.19. 23:59 [1039] [szok]

Általános iskolásoknak szerveztek úszóversenyt ma a városi sportuszodában. 170 diák mérte össze teljesítményét. A versenyen induló négy korosztályból a legnagyobbaknak mind a négy úszásnemben bizonyítani kellett. Az egyéni mellett a négy fős csapatok váltóversenyben is helyt álltak.

Szépkorúak sportfesztiválja 2019.06.05. Cegléd Gubody park

2019.06.04. 11:47 Lejár 2019.06.05. 23:59 [1036] [tati]

Fit Kid diákolimpia helyszíne volt újra Cegléd

2019.06.04. 11:16 Lejár 2019.06.18. 23:59 [1035] [szok]
Fit Kid I.osztályú országos diákolimpiai döntő (2019. 06. 01.)

Fit Kid diákolimpia helyszíne volt újra Cegléd. Szombaton a Judo csarnokban találkoztak a sportág legjobbjait. Torna, ritmikus gimnasztika, tánc és aerobik - ebből áll össze az a különleges sport, amiben most összemérték a fiatalok a tudásukat és tehetségüket.

Ismét együtt bicikliztek a családok

2019.06.04. 11:06 Lejár 2019.06.18. 23:59 [1031] [szok]

Két távban várták közös kerékpározásra a családokat a hétvégén. Az Első Sor Kerékpáros Sportegyesület negyedik éve szervezi meg az úgynevezett Dáma Futamot. A kerékpárosok a mikebudai kör 48 km-es távját, vagy a Cegléd fürdő 15 kilométeres távját teljesíthették.

Szellő Imre továbbra is veretlen »

2019.06.03. 15:20 Lejár 2019.06.17. 23:59 [1029] [szok]
Szellő Imre továbbra is veretlen

Szombaton a várpalotai Gál Gyula sportcsarnokban rendezte meg aktuális gáláját a Rácz Félix által vezetett Felix Promotion International, az esemény programjának egyik fő attrakciója pedig Szellő Imre szorítóba lépése volt. A veretlen cirkálósúlyú öklözőre ezúttal argentin rivális, név szerint Juan Ezequiel Basualdo várt, Szellő pedig még a vártnál is könnyebben, mindössze 2 menet leforgása alatt rövidre zárta a találkozót (a befejezésig Basualdora 4 alkalommal kellett számolni). Szellő új mérlege: 24 győzelem (ebből 16 ko/tko), 0 vereség, 0 döntetlen.

Mini-BL »

2019.06.03. 15:15 Lejár 2019.06.17. 23:59 [1028] [szok]
Fotó: Ceglédi Dühöngő Bajnokság facebook

A Ceglédi Dühöngő Bajnokság szervező csapata negyedik éve rendez minden nyár elején egy nagyszabású tornát a Malomtó szélen. Ezeken az alkalmakon a csapatok kijönnek a rácsok övezte beton pályáról és a műfüves pályán mutatják meg tudásukat.