Két győzelem, egy bravúros döntetlen és egy vereség

Két győzelem, egy bravúros döntetlen és egy vereség az asztalitenisz csapat bajnokikon. Gergye Zoltán tudósítása.

Eredmények:
NB III.  09.25.
Szuperinfó-CVSE II.- VSE Dunakeszi III.  8:10

Győztek: Bánfi Balázs 3,Török István 3,Szalkai Attila 2

Fájó vereséggel kezdődött a hétvége hiszen  joggal remélhettünk  győzelmet a találkozó előtt. Sajnos a párosok után négy egyéni mérkőzés is elment és 6:1 re húzott el az ellenfél. Ezután Bánfi Balázs és Török István vezérletével zárkózott fel a csapat, ami majdnem döntetlent hozott végül szoros vereség lett a vége.

NB III. 09.25.
Gyáli ASE I. - Szuperinfó-CVSE UP III 7:11

Győztek: Gergye Zoltán 4,Fodor Árpád 2(csereként), Ungureán Dorka 2,Hoffer Gábor 1 és a Fodor-Gergye valamint a Ungureán-Unghváry A. párosok

Idegenben sikerült nyerni és fontos pontokat szerezni. A fiatalok döntő játszmában hozták a párost majd ezek után ha nem is simán de mindenki hozta a mérkőzéseit. Ungureán Dorka minden meccse döntő szettben végződött és kettőt sikerült is hozni ezekből.Unghváry Andris két mérkőzésen is döntő játszmában maradt alul de folyamatosan javult a játéka és a végén nagyszerűen játszott.

NB I. 09.25.

Pálosi AK Eger I -Szuperinfó-CVSE I.  7:7
Győztek:Molnár Gergely 3,Bogádi Imre 2,Zakar Kristóf 2

Fordulatos izgalmas mérkőzésen sikerült pontokat szerezni az Eger otthonában. Ez azért is nagy dolog mert abban a teremben sok csapatnak meggyűlik a baja a hazaiakkal. A párosok elmentek ugyan de az egyéniben sikerült felzárkózni. Molnár Gergő (aki nyáron még úgy volt hogy az Egerben folytatja)veretlen maradt, Zakar Kristóf és Bogádi Imre 2 győzelme nagyon kellett. Imi, most már sokadjára vesztett helyzetből állt fel. Az Eger 7:6-ra vezetett amikor ellenfelének 2:1 ,10:7 -es állása volt tehát csak egy pont kellett volna neki a győzelemhez és a hazai sikerhez. Imi innen megfordította és így sikerült a pontszerzés.

Pest Megye I/ BC  09.26.

Gyáli ASE III.- Ceglédi CVSE IV. 7:11

Győztek:Erdey Pál 4, Varga Sándor 3,Telek Kristóf 2,Petrik Sebestyén 1  illetve az Erdey-Varga páros

A negyedik csapatunk is Gyálra látogatott és szintén 11:7 arányú győzelmet aratott. Két friss igazolásunk Erdey Pál és Varga Sándor is nagyszerűen mutatkoztak be és a két 11 éves fiatalnak is sikerült hozzátenni a győzelemhez a felnőttek ellen.