Ceglédinfo
Covid teszt 24 órán belül

Hír, program

Ceglédi győzelem

A VBW CEKK CEGLÉD 78-64-re nyert a Szigetszentmiklós csapata ellen a női kosárlabda NB I szombati játéknapján. A Nemzeti Sport tudósítása.

(Fotó: Kisfaludi István)

« A képtár megtekintéséhez kattintson a kisképre!

VBW CEKK CEGLÉD-BKG-PRIMA SZIGETSZENTMIKLÓS 78-64 (19-28, 11-14, 25-7, 23-15)

Albertirsa
100 néző. V: Sörlei, Varga-Záray, Földesi.

CEGLÉD: SZABÓ D. 12/12, SZABÓ FANNI 7, Szirony 5/3, Szabó P. 6, Kobolák 10/6. Csere: KATONA SZ. 8/6, Holesinská 13/3, Rakita, Szabó Flóra 10/3, Laufer 7. Edző: Sandro Orlando

BKG: Angyal B. 10/6, ALDAZABAL 10, Zsivaljevics 9, RAUS 12/12, CAMPISANO 16/12. Csere: Vári 5/3, Kovács V., Suppán 2. Edző: Gedei Tibor

Az eredmény alakulása. 3. perc: 4-10. 7. p.: 14-20. 10. p.: 19-28. 14. p.: 26-35. 18. p.: 28-35. 20. p.: 30-42. 23. p.: 37-42. 26. p.: 44-46. 30. p.: 55-49. 34. p.: 60-59. 38. p.: 74-60

MESTERMÉRLEG

Sandro Orlando:
- Boldogok vagyunk, mert keményen dolgoztunk, és végre lett eredménye. Ha a munka nem párosul sikerekkel, az mindig el tudja rontani a morált. A lányok minden edzésen jó mentalitással dolgoznak, és most már végre volt húsz nagyon jó percünk. Ha ugyanezzel az intenzitással játszunk a folytatásban is, akkor még többször lehetünk elégedettek.

Gedei Tibor: - A védekezésünk már az első félidőben sem volt jó, de a probléma akkor tetőzött, amikor úgy mentünk ki a harmadik negyedre, hogy ez a meccs már zsebben van. Nem tettük bele a találkozóba azokat az energiákat, amiket a Cegléd. Nagyon gyenge teljesítményt nyújtottunk, és nagyon kell küzdenünk ahhoz, hogy elérhessük a céljainkat.