Covid teszt 24 órán belül

Hír, program

Asztalitenisz eredmények

Fotó: Ács GáborEmlékv.Bp.Ormai páros 2.hely

Idény nyitó Országos Utánpótlás Asztalitenisz Ranglista verseny KSI/Ormai L. csarnok(08.25-28) Eredmények:

Fiúk

U11

32-es főtáblára jutott:Petrik Sebestyén,16 közé került:Telek Kristóf

vígaszág 3 hely: Fekete Viktor

U13: 32-es főtáblára került Unghváry András

S15 páros:legjobb 8 közé került Tótin Kristóf-Oroszki Viktor(VSE Dunakeszi)

U18 páros 1 Ócsai Máté-Huzsvár Erik(KSI)

egyéni:3.Ócsai Máté,Főtáblás lett Tótin Kristóf

Első komoly ranglista versenyen Telek Kristóf jutott legtovább , idősebb ellenfelek ellen is tudott játszmákat hozni. Petrik Sebestyén kicsit megilletődötten játszott,Fekete Viktor vígaszágon tudott kettőt nyerni.

U13-ban Telek Kristóf harcosságának köszönhetően tudott mérkőzést nyerni.

Serdülőben nagy esély volt az éremre hiszen 2:1-re is vezetta Tótin-Oroszki páros és 12:10 re vesztették el a 4.játszmát.Utána viszont ritmus vesztés jött és sajnos viszonylag simán kikaptak.

Ifjúsági versenyszámban 2 aranyban reménykedtünk Ócsai Máté jóvoltából. A páros meg is lett ha csak döntő játszmában is.

Tótin Kristóf óriási bravúrt hajtott végre a válogatott Vörös Balázst győzte le 3:0 arányban a selejtezőben.A főtáblán szintén nagyszerűen játszott közel állt ahhoz hogy a szintén KSI-is Újvári Mátét legyőzze ez most elmaradt.

egyéni: 32 közé került Zakar Kristóf és Ócsai Máté

Az hogy a világ egyik legjobb párosa megnyer egy hazai versenyt az papírforma,de az hogy a Zakar-Varga duó döntőt játszik finoman fogalmazva sem az.De ettől szép a sport hogy nem várt eredmények (is) születhetnek.Az utóbbi páros nagyszerű játékkal rukkolt elő és kihasználták hogy kiemelt párosok idő előtt kihullottak.Fokozatosan egyre jobban játszottak és András Csaba-Bot Olivér párost döntő játszma 0:4 ről fordítva nyertek és jutottak az elődöntőbe. A döntőbe jutás sima 3:0 lett egy BVSC-és pár legyőzésével akik a 2.kiemeltet búcsúztatták.

Az Ócsai-Kishegyi páros tudta legjobban megszorítani a végső győztest majdnem döntő játszmára kényszerítve őket.