Női kosárlabda: szoros mérkőzésen nyert a DVTK

2019.04.01. 14:15 Rovat: Sport
VBW CEKK CEGLÉD-ALUINVENT DVTK MISKOLC 71-79 (2019. 03. 30.)

A női kosárlabda NB I alapszakaszának szombaton megrendezett utolsó fordulójában ugyan kikapott a CEKK, de a vereség ellenére sikerült bejutni a rájátszásba.

⇦ A képtár megtekintéséhez kattintson a kisképre!

VBW CEKK CEGLÉD-ALUINVENT DVTK MISKOLC 71-79 (20-15, 24-27, 11-23, 16-14)

Cegléd, 400
néző. V: Hervay, Kovács N., Horváth Cs.

CEGLÉD: SWANIER 9/3, POPOVICS 21/3, Révész B. 6, Kobolák 7/3, Hamilton-Carter 12.Csere: GORJANÁCZ 11/9, Baugh, Böröndy D. 5/3, Király. Edző: Peter Jankovic
DVTK: Medgyessy 2, Kányási 1, WALKER-KIMBROUGH 24/6, SKORICS 16/3, MOKANGO 14. Csere: Szabó Fanni 3, Zele 12/6, Szűcs R. 5/3, Putnina 2. Edző: Cziczás László
Az eredmény alakulása. 2. perc: 7-5. 5. p.: 9-9. 8. p.: 17-12. 12. p.: 22-20. 16. p.: 31-32.19. p.: 40-39. 23. p.: 46-48. 27. p.: 54-61. 34. p.: 62-66. 37. p.: 64-73
Kipontozódott: Révész B. (37. p.)

MESTERMÉRLEG

Peter Jankovic:
 - A harmadik negyed volt a döntő, ott kerültünk hátrányba. A vendégek keményebben kezdtek védekezni, ami nekünk ezúttal sem feküdt, és egy ilyen erős csapat ellen bárhogy küzdöttünk, már nem tudtunk visszajönni a meccsbe.

Cziczás László: - Nekünk ez egy főpróba volt a playoff előtt. Nem a legjobb játékunkat mutattuk, de a tartásunkat dicséri, hogy így is sikerült nyerni a hazai pályán nagyon erős Cegléd ellen. Erre tudunk építeni a következőkben. Nagyon várjuk a rájátszást és szeretnénk a négy közé jutni.

Forrás: nso.hu

Fotó: Kisfaludi