Férfi kézi NB I: Cegléden nyert a Balatonfüred

2019.03.29. 09:45 Rovat: Sport
CEGLÉDI KK SE-BALATONFÜREDI KSE 22-28 (2019.03.27.)

A Balatonfüred hat góllal nyert Cegléden a férfi kézilabda NB I-ben szerdán. A hazaiak részéről Gábor Marcell, a vendégektől pedig Szita Zoltán jutott el hat gólig, ezzel ők lettek a mezőny legeredményesebb játékosai.

⇦ A képtár megtekintéséhez kattintson a kisképre!

FÉRFI KÉZILABDA NB I

CEGLÉDI KK SE-BALATONFÜREDI KSE 22-28 (10-13)

Cegléd, 600
néző. V: Nagy, Túróczy

CEGLÉD: MOJSZILOV - Kecskeméti, Zobec 2 (1), Davidovics 1, Spekhardt 1, J. Mikita, LÁSZLAI 4. Csere: Koncz (kapus), GÁBOR M. 6, Vucskovics, Schäffer 1, Pocsai 4 (4), Juhász K. 2, Szabó B., Hajdu T., Hódi 1. Edző: Nagy Károly

BALATONFÜRED: FAZEKAS N. - Bóka 3, SZITA 6, Da Silva, TOPIC 4, Kemény L. 2, Hornyák P. 3. Csere: Bősz (kapus), Szöllősi Balázs 3, Máthé 1, Németh B., Szemjonov 3, Déber 2 (1), Orbán B., Szöllősi O., Határ 1. Edző: Csoknyai István

Az eredmény alakulása. 7. perc: 3-2. 16. p.: 6-7. 27. p.: 10-10. 38. p.: 12-16. 44. p.: 14-19. 48. p.: 16-24
Kiállítások: 10, ill. 6 perc
Hétméteresek: 5/5, ill. 3/1

MESTERMÉRLEG

Nagy Károl
y: - A Balatonfüred szervezetten, okosan játszott. A hétvégi bajnokink után kevés időnk volt ahhoz, hogy tisztességes meccset tudjunk ellene játszani.

Csoknyai István: - Fáradtan kezdtünk, bennünk voltak az elmúlt hét utazásai, fáradalmai. A huszadik perctől sikerült felvennünk azt a ritmust, amivel idegenben nyerni lehet, de a védekezésünk és a kapusteljesítmény végig rendben volt.

Forrás: nso.hu

Fotó: Kisfaludi