Asztalitenisz eredmények

Molnár Gergő nélkül játszott a csapat ami majdnem 2:0 al indult hiszen a Zakar-Bogádi páros döntő játszma 5:10!-ről 11:10 re vezetett így meccslabdájuk volt majd egy védhetetlen csusza jött az ellenféltől. Következett 2 egyszerű labdamenet oda és így 1:1 lett az állás a párosok után. Jóval szorosabb is lehetett volna mérkőzés és ezt a régebben Cegléden játszó Pengő Gábor is elismerte. Sajnos fortuna nem állt mellénk így viszonylag sima vereség lett a vége.

« A képtár megtekintéséhez kattintson a kisképre!

A második bajnoki forduló eredményei

Pest megye I/ BC    09.10.
Szuperinfó-CVSE IV. - Dunaharaszti MTK VI. 18:0

Győztek:Petrik Gábor,Petrik Sebestyén,Puskás János,Telek Kristóf mindannyian 4,Telek K-Petrik S és a Petrik G.-Puskás párosok

Az ellenfél fél órás késéssel érkeztek (önhibájukon kívül) de ez nem zavarta meg játékosainkat akik csak pár játszmát, de meccset nem veszítettek. Érdekesség hogy a DMTK VI. csapatát lányok alkották.

NB III.     09.10.
Szuperinfó-CVSE III.UP- Gödi SE I 5:13
Győztek:Ungureán Dorka 2,Unghváry András 2,Csór Laura 1

Jóval szorosabb végeredménynek kellett volna születni. Szoros mérkőzéseket vesztettek el fiataljaink. Meglepő volt  hogy (papíron) göd legerősebb játékos csak 1-et nyert és Ungureán Dorka döntő játszma 3:10! ről fordított ellene 12:10-re.

NB III 09.11

Szuperinfó-CVSE II - Eurokapu I.  6:12
Győztek:Szalkai Attila 4,Móricz Zsombor 1 és a Szalkai-Bánfi Balázs páros

Sajnos második számú játékosa csapatnak nem ért rá így itt is tartalékosok voltunk,ráadásul Bánfi Balázs is megfázással küszködött. Az egységesebb ellenfél kihasználta hibáinkat, egyedül Szalkai Attila hozta a 4 partit.

NB I.   09.11.

Szuperinfó-CVSE I- Félegyházi ASE I. 4:10

Győztek:Gergye Zoltán 2,Zakar Kristóf 1,és a Gergye Z-Tótin Kristóf páros 1

Molnár Gergő nélkül játszott a csapat ami majdnem 2:0 al indult hiszen a Zakar-Bogádi páros döntő játszma 5:10! ről 11:10 re vezetett így  meccslabdájuk volt majd egy védhetetlen csusza jött az ellenféltől.Következett 2 egyszerű labdamenet oda és így 1:1 lett az állás a párosok után. Jóval szorosabb is lehetett volna mérkőzés és ezt a régebben Cegléden játszó Pengő Gábor is elismerte. Sajnos fortuna nem állt mellénk így viszonylag sima vereség lett a vége.