Megvan az első CVSE győzelem a szezonban

Nem kezdtük jól a bajnokságot, két forduló után 0 pont állt csapatunk neve mellett a tabellán. Ezért nagyon fontos volt a Mohács elleni mérkőzés, hogy pontot, pontokat tudjunk gyűjteni.

Ennek ellenére számunkra rosszul indult a mérkőzés, azonnal egy vendég ziccerrel kezdődött a találkozó, de szerencsére megúsztuk kapott gól nélkül. Szinte azonnal jött a válasz, de Pleszkán lemaradt a kapu előtt a beadásról.

A folytatásban már domináltunk, nekünk voltak lehetőségeink, de sajnos sok volt a hiba a játékunkban, a vendégek csak ezekből tudtak veszélyeztetni. A félidő legvégén beszorultunk, aminek a vége egy csattanós kapufa volt a Mohács részéről. De megúsztuk és gólnélküli döntetlennel mehettünk a szünetre.

A második félidő legeljén viszont sajnos már változott is az eredmény, a vendégek megszerezték a vezetést. Szép lövés után találtak a kapunkba a 46. percben. 0:1

Tíz perccel később Kelemen a földről fekve talppal tette a labdát Pleszkán elé, aki közelről nem hibázott és egyenlíteni tudtunk! 1:1

A következő tíz perces etap is a miénk volt, a 63. percben Pleszkán fejelt a kapuba, majd a 65. percben Godzsajev távoli lővése kötött ki a kapuban. 1:3

Beindult a mérkőzés, aminek nagy adok kapok lett a vége, a 70. percben már a Mohács szépített, így az utolsó 20 perc nagyon izgalmassá vált. 2:3

A 80. percben Mikler óriási bravúrral védett egy közeli lövésnél, ezzel is őrizve a 3 pontot, majd a 85. percben Pleszkán szerezte meg saját maga harmadik, csapata negyedik találatát, ezzel beállítva a mérkőzés végeredményét.

A játékvezető három percet hosszabbított, de szerencsére már sok minden nem történt, így sikerült megszerezni a három pontot a Mohács ellen.