A Komló két góllal megverte a Ceglédet

A Komló hazai pályán két góllal nyert a Cegléd ellen a férfi kézilabda NB I szerdai mérkőzésén. A Nemzeti Sport tudósítása.

Melnyicsuk Viktor a hazaiaknál, Gyene Norbert a vendégeknél jutott kilenc gólig, ezzel ők ketten lettek a mezőny legeredményesebbjei.

A Cegléd szünetben még négy góllal vezetett, a házigazda innen tudta megfordítani a mérkőzést.

KÉZILABDA

FÉRFI NB I

SPORT36-KOMLÓ-CEGLÉDI KKSE 27-25 (12-16)

Komló, zárt kapuk mögött. V: Horváth P., Marton B.

KOMLÓ: Granic - SZUNAJKO F. 7, Jóga 1, Balázs S. 1, Grünfelder, Jerkovic 2, Hoffmann 1
Csere: Djurdjevics (kapus), Vaskó, Oláh T. 1, Takács B. 2, MELNYICSUK 9 (9), Zobec 3
Edző: Kilvinger Bálint

CEGLÉD: KRÁNITZ - GYENE 9 (3), JUHÁSZ K. 3, Németh B., Spekhardt 3, Vranac 3, Szepesi I. 2
Csere: Tamási (kapus), Kiss R. 3, Zakics, MAZÁK 1, Kállai 1, Peszeki, Teleki
Edző: Nagy Károly

Az eredmény alakulása. 4. perc: 1-4. 10. p.: 4-7. 15. p.: 6-9. 20. p.: 8-12. 25. p.: 10-14. 35. p.: 17-16. 40. p.: 19-19. 45. p.: 21-20. 50. p.: 22-22. 55. p.: 24-23
Kiállítások: 14, ill. 8 perc
Hétméteresek: 10/9, ill. 3/3

MESTERMÉRLEG

Kilvinger Bálint: - Rosszul kezdtünk, ez nem fér bele egyetlen csapat ellen sem. A második félidőben viszont nagy akarattal sikerült megszerezni a győzelmet.

Nagy Károly: - Mindent megtettünk, Juhász Karcsi elvesztése azonban megpecsételte sorsunkat. Rutintalan cseréinket a Komló dinamikus játékosai könnyen átjátszották az utolsó percekben.