Döntetlen Gyöngyösön

A Gyöngyösi AK elleni idegenbeli mérkőzéssel kezdtük meg a tavaszi szezont. - a cegledfoci.hu beszámolója

Csapatunk jó előjelekkel utazott Gyöngyösre, hiszen eddigi egymás elleni találkozóinkon még nem tudott nyerni a vendéglátó csapat, amióta újra az NB III-ban szerepelünk. A két csapat közül számunkra alakult jobban a felkészülési időszak is.

Ennek megfelelően alakult a játékképe az első félidőben, mi veszélyeztettünk inkább a küzdelmes mérkőzésen. Damásdi jelentett leginkább veszélyt a vendégek kapujára, majd egy nagyszerű befelé csel után jó tizenhat méterről a hosszú felsőbe tekert. Nagyszerű gólt volt. 0:1

A folytatásban Takács lőtt még egy kapufát, de a félidő végére már nem tudtunk komolyabb lehetőségeket kialakítani és alkalmanként már vendéglátónk is veszélyeztetni tudott a kapunk előtt.

A második játékrészben is a küzdelem dominált a pályán, nem tudtuk növelni az előnyünket, viszont a hazaiak találtak egy gólt, így végül egy pontot otthon tudtak tartani a gyöngyösiek.

Gyöngyösi AK - Ceglédi VSE
1:1

Makrai László - vezetőedző
​Egy játékra nem nagyon alkalmas pályán a küzdelem dominált ezen a mérkőzésen. Az első félidőben jobbak voltunk, megszereztük a vezetést, viszont a második játékrészben a hazaiak egy szerencsés góllal egyenlítetek. Sajnos egy pici plussz hiányzott ma a győzelemhez.