Elvárt hazai győzelmek a csapatbajnokikon

A tabella utolsó előtti helyén lévő Apagyot fogadtuk szombaton, ahol fontos volt a győzelem hogy az "őszi szezont" 6. helyen zárjuk. Jól kezdett a csapat a párosok és az első két mérkőzés után 4:0 volt ide az eredmény.
NB I. 02.21.

Szuperinfó-CVSE I. - Apagy SE I. 10:4

Győztek:Zakar Kristóf 3,Gergye Zoltán 2,Nagy Sándor 2,Medvegy Ákos 1, illetve Medvegy Á-Gergye Z. és a Zakar K.-Nagy S. párosok

Az ellenfél ezek után feljött 4:2-re majd több olyan mérkőzés is volt ami döntő játszmában dőlt el. Zakar Kristóf 2 meccsét is 3:2 re nyerte meg, az egyiket 0:2 ről fordítva. Nagy Sándor hasonlóan Kristófhoz 2 alkalommal is végtelenül kiélezett végjátékokban 3:2 re hozta a saját meccseit. Összességében sima  lett a végeredmény de jóval szorosabb is lehetett volna.

NB III. 02.21.

Szuperinfó- CVSE II. - Őrbottyán SE I.  15:3

Győztek:Tótin Kristóf 4,Török István 4, Ungureán Dorka 3,Bánfi Balázs 2 és a Tótin K.-Ungureán D. valamint a Török I.-Bánfi B. párosok

Szalkai Attila nélkül is helyt állt a csapat és simán nyertek a tabella utolsó helyén tanyázó Őrbottyán ellen. Török István jó játéka bizakodásra ad okot a tavaszi szezon kezdete előtt, Ungureán Dorka 3 győzelme is nagyszerű eredmény. Csapatunk az előkelő 4. helyen áll az őszi szezon után.

Senior Verseny Karcag  02.21.

Kategória:50-59.

Páros: 3. hely Szalkai Attila (Szuperinfó CVSE),- Csajbók Tibor (Jászkun Volán Szolnok)

Egyéni:16 közé került Szalkai Attila

Az 50-59-es  korcsoport volt a legnépesebb- és egyben legerősebb mezőny közel 30 egyéni indulós létszámmal, melyben Attila is indult. Az egyéniben kis szerencsével tovább is juthatott volna a főtáblán és akár 4 közé is beverekedhette volna magát.

Párosban sikerült vigasztalódni, újdonsült partnerével nagyszerűen meneteltek és a toronymagas favorit párostól is vettek el egy játszmát a döntőbe jutásért folytatott harcban.