Ceglédinfo
Covid teszt 24 órán belül

Hír, program

Küzdelem és vereség a Gyöngyös ellen

Egy hosszabb kihagyás után a Cegléd ellen lépett pályára újra a Gyöngyös. Mind a két csapatban voltak hiányzó emberek, nem volt teljes a létszám. A 8. percig kiegyenlített volt az állás. A 17. percre a elhúzott a Gyöngyös, 5 gól lett a különbség.

« A képtár megtekintéséhez kattintson a kisképre!

A Cegléd próbált felzárkózni, de voltak pontatlanságok. A 26. percre a Gyöngyös lerohanásainak köszönhetően már 7 gól lett a különbség, de igyekezetünk felzárkózni. Az első félidőben 16-10 volt az eredmény.

A második félidő már jobban kedvezett nekünk. A 41. percig nagyon szépen jöttünk fel, lefaragtunk a gólkülönbségből, 3 gólra. Az 50. percig kiegyenlített volt a mérkőzés, ügyesen helyt álltunk a pályán. Az 57. percig nagyon jól küzdöttünk, de a végén a Gyöngyös még kétszer a kapuba talált. Végeredmény: 30-24

Gyöngyös, zárt kapuk mögött. V: Réti, Szedmák

HE-DO B.Braun Gyöngyös-Ceglédi KKSE 30-24 (16-10)

GYÖNGYÖS: Tóth Mihály - Gábori 4, JAROS 5, Gráf 1 (1), Vilovszki 1, HERCEG 4, NÉMETH T. 4. Csere: Merkovszki (kapus), Urbán, HALÁSZ 10, Varsandán M., Hegedűs 1, Gerdán. Edző: Konkoly Csaba

CEGLÉD: Tamási - PÁSZTOR Á. 4, KÁLLAI 4, Mazák 2, Juhász K. 2, VRANAC 5, Szepesi I. 2. Csere: KRÁNITZ (kapus), Kiss R. 2, Zakics 2, Sinkovits 1, Teleki
Edző: Nagy Károly

Az eredmény alakulása. 6. perc: 2-1. 12. p.: 5-2. 18. p.: 9-4. 24. p.: 13-7. 36. p.: 19-13. 42. p.:21-17. 48. p.: 25-20. 54. p.: 27-22
Kiállítások: 4, ill. 4 perc
Hétméteresek: 2/1, ill. -

MESTERMÉRLEG
Konkoly Csaba: - Ilyen szerkezetben még soha nem léptünk pályára, ezért óriási fegyvertény ez a siker. Ezúttal is megmutattuk, hogy csapatként mekkora erő van bennünk.

Nagy Károly: - Már az elején megmutatkozott, hogy a két csapat között óriási a sebességkülönbség. A gyöngyösiek lerohanásaival szemben tehetetlennek bizonyultunk. A tisztes vereségen kívül más nem nagyon volt ebben a mérkőzésben. Harcoltunk, küzdöttünk, nem kell szégyellni ezt a vereséget.