Kikapott Budakalászon a Ceglédi KKSE

Bár az elején vezetett a ceglédi csapat, a Budakalász otthon tartotta a pontokat a férfi NB I-es kézilabda bajnokság 7. fordulójában lejátszott mérkőzésen.

BUDAKALÁSZ KZRT-CEGLÉDI KKSE 30-25 (14-11)

Budakalász, zárt kapuk mögött. V: Andorka, Hucker

BUDAKALÁSZ: VÁCZI - VARJÚ 6, PERISICS 5 (3), RADNIC 3, ROTIM 6, Koncz 6, Holpert 2. Csere: Boros (kapus), Tyiskov, Prokop 1, Hrabák, Vrhovina, Kiss B., Simányi 1, DÁVID M. Edző: Csoknyai István

CEGLÉD: Tamási - PÁSZTOR Á. 6, Kállai 2, Németh B. 2, Teleki, KISS R. 5, SZEPESI I. 6 (3). Csere: Kránitz, Rózsavölgyi (kapusok), Juhász K., Zakics, Gyene, Mazák, Vranac 1, Spekhardt, Sinkovits 3. Edző: Nagy Károly

Az eredmény alakulása. 4. perc: 5-2. 10. p.: 6-6. 14. p.: 9-6. 21. p.: 10-7. 30. p.: 14-11. 36. p.: 18-12. 43. p.: 23-15. 52. p.: 28-21. 58. p.: 29-24

Kiállítások: 6, ill. 10 perc

Hétméteresek: 3/3, ill. 3/3

MESTERMÉRLEG

Csoknyai István: - Az első és az utolsó tíz percet kivéve negyven percig mi uraltuk a mérkőzést. Támadásban szép megoldások születtek, a védekezésünk hatvan percig stabil volt, és Váczi Dani remekül védett.

Nagy Károly: - Papírforma-eredmény született. Nem tudtunk annyira agresszívek lenni, amennyire kellett volna. Sok hibát követtünk el, amit a Budakalász kihasznált.

-Forrás: nemzetisport.hu-
-Fotó: Budakalász Facebook-