Asztalitenisz: Ungureán Dorka Cegléden duplázott

2019.05.27. 16:42 Rovat: Sport

Eredmények Asztalitenisz - Közép-Magyarországi Régiós Újonc és Serdülő Verseny Cegléd 05.26.

Fiú:1. Hörömpő Ferenc 2.Tótin Kristóf

Nagyszerű eredményeket értek el játékosaink a vasárnapi régiós újonc és serdülő versenyen,melynek ismét Cegléd adott otthont.A sok remek teljesítmény mellett Ungureán Dorka két aranyérme mindenképp említést érdemel.A serdülő versenyszám döntője nagyszerű fordulatos mérkőzést hozott a budaörsi Csíszár Lili ellen.A döntő játszmában Dorka már 5:2 re is vezetett de ellenfele fordítani tudott.Végül remek versenyzéssel 11:9 re hozta a mérkőzést és ezzel a második aranyérmét is. A fiúknál két házi döntő is volt.Olgyay Barnabás remek meccsen hátrányból fordítva nyert Unghváry András ellen Hörömpő Ferenc viszonylag sima 3 játszmában győzött Tótin Kristóf ellenében.