Kemény küzdelemben maradt alul a Cegléd csapata

A férfi kézilabda NB I szombati játéknapján a Tatabánya a Cegléd vendégeként Abonyban nyert 24-23-ra, a vendégeknél Győri Mátyás, a kiesőhelyen álló hazaiaknál Gyene Norbert jutott el 7 találatig. A Nemzeti Sport tudósítása.

(Fotó: Kisfaludi István)

« A képtár megtekintéséhez kattintson a kisképre!

Ceglédi KKSE-Grundfos Tatabánya KC 23-24 (14-14)

Cegléd, 60 néző. V.: Andorka, Hucker

CEGLÉD: Kránitz - GYENE 7 (2), Kállai 1, JUHÁSZ K. 4, Spekhardt, Zakics 2, Németh B. 4
Csere: Tamási (kapus), Teleki 2, Vranac 1, Szepesi 1 (1), Kiss R., Tamási, Mazák 1
Edző: Nagy Károly

TATABÁNYA: BARTUCZ - Hornyák B. 2, Ancsin 2, Bozsovics 4, SIPOS 2, Debreczeni 1, Sunajko S. 3
Csere: Konecny (kapus), GYŐRI M. 7 (4), Ilyés, Balogh Zs. 1, Zdolik 2
Edző: Vladan Matics

Az eredmény alakulása. 7. perc: 3-3. 13. p.: 7-5. 22. p.: 11-8. 26. p.: 12-12. 38. p.: 17-15. 42. p.: 18-19. 49. p.: 21-23. 56. p.: 23-24
Kiállítások: 4, ill. 8 perc
Hétméteresek: 5/3, ill. 4/4

MESTERMÉRLEG

Nagy Károly: - Remekül játszottunk, de a végére elfogytunk, elfáradtunk, a rutinosabb Tatabánya felőrölt minket. A vereség ellenére maximálisan elégedett vagyok a játékosaimmal.

Vladan Matics: -
 A Cegléd az utolsó leheletéig küzdött, nagyon jól játszott. A második félidőben a remek kapusteljesítménynek és a jó védekezésnek köszönhetően tudtuk csak legyőzni őket egy nagyon jó mérkőzésen.