Ceglédinfo
Covid teszt 24 órán belül

Hír, program

CEKK győzelem

Több, mint egy hónapnyi kényszerszünet után Budapesten a BEAC otthonában lépett pályára a VBW CEKK Cegléd a női kosárlabda NB I. 11. fordulójában. A Nemzeti Sport tudósítása.

ELTE-BEAC ÚJBUDA-VBW CEKK CEGLÉD 69-86 (16-32, 11-21, 26-16, 16-17)

Gabányi-sportcsarnok, zárt kapuk mögött. V: Tóth C., Söjtöry, Rózsavölgyi

BEAC: Small 8/3, Czank 2, BOROS J. 12, MÉRÉSZ B. 10, SMITH 23/9. Csere: Koch 7/6, Dusanics 7, Zsámár. Edző: Balogh Judit

CEGLÉD: ORTIZ 12/6, Révész L. 3, SZOTIRIU 13/6, Kobolák 4, MOORE 25. Csere: Szirony 9/3, Ruják N. 4, MCBRYDE 16/9, Bozóki, Viszmeg. Edző: Konsztantinosz Keramidasz

Az eredmény alakulása. 4. perc: 7-12. 8. p.: 10-25. 13. p.: 18-37. 17. p.: 26-44. 23. p.: 41-53. 27. p.: 47-59. 34. p.: 55-76. 38. p.: 68-82

MESTERMÉRLEG

Balogh Judit: - Minden kezdet nehéz, ez most igaz az újrakezdésre meg a mérkőzéskezdésre is. Az, hogy minden végzet is nehéz-e, majd kiderül. Nyilván mindenki győzni szeretne, csak nem mindenki tud győzni. Nyilvánvalóan vannak különbségek a csapatok között, ebben benne van a bravúr, de azért a gigabravúr egy ilyen meccsben nincs benne.

Konsztantinosz Keramidasz:- Harmincöt napja nem játszottunk, hosszú ideig voltunk karanténban, sérültjeink is voltak. Tartottunk ettől a találkozótól, éppen ezért azt mondtam a játékosaimnak, hogy az elejét nagyon nyomjuk meg. Kellett is, mert a második félidőben három hibát is elkövettünk. A nagy előny megnyugtatott minket, a BEAC minden triplát, amit elengedett, bedobott, mi pedig láthatóan fáradtunk az edzés- és meccshiány miatt. Szerencsére újra rátaláltunk a ritmusra, és könnyedén nyertünk.

Forrás: nso.hu/cegledisport.hu

Fotó: beac.hu