4. hely a birkózóknál az Extra liga csapatbajnokságon

2019.11.19. 19:44 Rovat: Sport

Fotó: Extra liga csapat

Vasárnap a felnőttek az Extra liga felnőtt csapatbajnokság visszavágóján léptek szőnyegre a monori Városi Sportcsarnokban. A ceglédiek a tavaszi fordulót követően a negyedik helyen várták a visszavágó mérkőzéseit. A fordulót megelőzően már eldőlt, hogy a bajnokságból kieső csapat az FTC lesz. A többi csapat körmérkőzés alapján döntötte el a helyezéseket. A ceglédiek az első fordulóban a Budapesti Honvéd csapatával mérkőzött.

A Ceglédnek a válogatottakkal tele tűzdelt Honvéddal szemben semmi esélye sem volt. Ennek megfelelően 9-0-ás Honvéd győzelem született. A folytatásban az ESMTK csapata következett, ahol a Cegléd két mérkőzést megnyert, de az ellenfél csapata nyert 7-2 arányban. A harmadik fordulóban az Újpest csapatával mérkőzött a Cegléd. Ezen a találkozón a ceglédiek 7-2-re nyertek. Az utolsó mérkőzésen a Pénzügyőrrel mérték össze az erejüket. Itt 7-2-es Pénzügyőr győzelem született. Ezzel Cegléd a 4. helyen zárta a 2019. évi Extra liga csapatbajnokságot.

A csapat tagjai: Kecskeméti Dávid, Török Tamás, Kecskeméti Ferenc, Tóth Levente, Kovács Árpád, Molnos Norbert, Kozák István, Mohella Flórián, Nagy Péter, Kovács Krisztián, Szűcs Péter, Juhász Balázs és Nagy Mihály