Férfi kézi NB I: hárommal nyert Cegléden a Komló

2019.03.11. 12:13 Rovat: Sport
CEGLÉDI KK SE-SPORT36-KOMLÓ 22-25 (2019. 03. 08.)

A félidőben négy góllal vezetett, végül hárommal győzött a Komló Cegléden a férfi kézilabda NB I-ben.

⇦ A képtár megtekintéséhez kattintson a kisképre!

A ceglédi találkozón végig vezetve nyert az erősebb keretű és esélyesebb Komló, amely sikerével megerősítette biztos helyét az NB I meglehetősen "sűrű" középmezőnyében. A hazaiaknál Gábor Marcell, a másik oldalon a horvát Srecko Jerkovic játszott kiemelkedően. A többször is ötgólos hátrányba kerülő Cegléd a második félidő elején felzárkózott egy gólra, de a folytatásban továbbra is a Komló volt "otthon".

FÉRFI KÉZILABDA NB I

CEGLÉDI KK SE-SPORT36-KOMLÓ 22-25
(9-13)

Cegléd,
 600 néző. V: Bíró, Kiss

CEGLÉD: Tamási - Lászlai, Juhász 3, GÁBOR 5, Vucskovics 1, Zobec 2, Kecskeméti 3.Csere: Mojszilov (kapus), Spekhardt, Davidovics, Pocsai 3 (3), Schäffer, Szabó 2, Hajdu 3 (1), Hódi. Edző: Jakab László

KOMLÓ: GRANIC - Markovics 4, JERKOVIC 8, Grünfelder 1, F. Szunajko, Obradovic 3, Gebhardt 5 (1). Csere: Djurdjevics (kapus), Petricsevics 1, Balázs 3. Edző: Kilvinger Bálint

Az eredmény alakulása. 7. perc: 1-2. 16. p.: 3-6. 27. p.: 8-12. 35. p.: 13-14. 49. p.: 16-19. 55. p.: 17-23
Kiállítások: 6, ill. 10 perc
Hétméteresek: 5/4, ill. 2/1

MESTERMÉRLEG

Jakab László:
 - Megvertük magunkat... A Komlónak dicséret jár.

Kilvinger Bálint: - Jól felkészültünk erre a mérkőzésre, mert tudtuk, hogy egy siker jót tud tenni az önbizalmunknak. Amit terveztünk, azt meg tudtuk valósítani. Gratulálok a fiúknak!

Forrás: nso.hu

Fotó: Kisfaludi