Covid teszt 24 órán belül

Hír, program

Csapat a Giro d'Italiáról!

2019.01.31. 11:47 Rovat: Sport

A francia Cofidis és az olasz Androni-Giocattoli-Sidermec után egy újabb prokontinentális csapat Tour de Hongrie-részvételét jelenthetjük be: az idei viadalon ott lesz a rajtnál az Israel Cycling Academy együttese is!

A csapat neve a hazai kerékpárrajongók számára is ismerős, hiszen - az akkor még "csak" kontinentális besorolású klub - Cycling Academy néven rajthoz állt a 2016-os Magyar Körversenyen. Mi több: Mihkel Räim révén el is vitte a sárga trikót! A huszonöt esztendős észt bajnoki címvédő azóta már a tizedik profi győzelménél tart, legutóbb az 1.1-es kategóriájú belgiumi I. Világháborús emlékversenyen állhatott fel a győzelmi dobogóra.

Az Israel Cycling Academy igencsak "megcombosodott" 2016 óta, tizennyolc ország harminc kerékpárosa profiskodik a prokontinentális klubban, amely tavaly részt vehetett a Giro d’Italián, s az idén is ott lesz az Olasz Körversenyen. A teljes cikk itt érhető el.